Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Şeref Elektronik olarak Kayseri'de hizmet verdiğimiz başlıca ilçelerden bir tanesi de Talas ilçesidir. Şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde servis ekiplerimiz çok kısa süre içerinde Talas'ta ikamet eden halkımızın adresine ulaşarak uydu alıcısı kurulumu, uydu tamiri, çanak anten montajı, çanak ayarı, uydu ayarı veya uydu arıza giderimi gibi işlemleri tamamlarlar.

Bizi arayıp arıza kaydı bıraktıktan sonra servis ekiplerimizin bir tanesini bulunduğunuz adrese yönlendiririz. Size ulaşmaları en geç bir saat sürer. Uydu alıcısı ve çanak anten kurulumu, çatıya veya balkona monte edilmesi gibi işlemler 15-20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Uydu alıcınızda arıza varsa şayet, arızanın durumuna göre, tamirat işlemi evinizde veya şehir merkezinde bulunan iş yerimizde yapılır. Evinizde yapılan tamirat işlemleri büyük titizlikle ve etrafa zarar vermeden yapılır. İş yerimizde yapılması gereken tamiratlar ise aynı gün içerisinde bitirilerek uydu cihazınız tekrar adresinize teslim edilir.

Televizyon kanallarınız çekmiyorsa, sinyal yoksa veya gidip geliyorsa, kanallarınızın tamamı kaybolduysa, kar, fırtına gibi doğal olaylar sonucu çanak anteniniz zarar gördüyse, markası ne olursa olsun uydu cihazınız veya televizyonunuz için yedek parça ihtiyacınız varsa, kablo kumanda gibi aksesuarlar arıyorsanız, bizi aramanız yeterli.

Talas ilçesinde Uyducu Servisi verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir:

Kayseri Akçakaya Mahallesi Uyducu
Kayseri Alaybeyli Mahallesi Uyducu
Kayseri Ardıç Mahallesi Uyducu
Kayseri Bahçelievler Mahallesi Uyducu
Kayseri Başakpinar Mahallesi Uyducu
Kayseri Cebir Mahallesi Uyducu
Kayseri Çatakdere Mahallesi Uyducu
Kayseri Çevlik Mahallesi Uyducu
Kayseri Çömlekçi Mahallesi Uyducu
Kayseri Endürlük Mahallesi Uyducu
Kayseri Han Mahallesi Uyducu
Kayseri Harman Mahallesi Uyducu
Kayseri Kamber Mahallesi Uyducu
Kayseri Kepez Mahallesi Uyducu
Kayseri Kiçiköy Mahallesi Uyducu
Kayseri Koçcağiz Mahallesi Uyducu
Kayseri Kuruköprü Mahallesi Uyducu
Kayseri Mengücek Mahallesi Uyducu
Kayseri Mevlana Mahallesi Uyducu
Kayseri Örencik Mahallesi Uyducu
Kayseri Reşadiye Mahallesi Uyducu
Kayseri Sakaltutan Mahallesi Uyducu
Kayseri Sosun Mahallesi Uyducu
Kayseri Süleymanli Mahallesi Uyducu
Kayseri Tablakaya Mahallesi Uyducu
Kayseri Yamaçli Mahallesi Uyducu
Kayseri Yazyurdu Mahallesi Uyducu
Kayseri Yenidoğan Mahallesi Uyducu
Kayseri Yukarı Mahallesi Uyducu
Kayseri Zincidere Mahallesi Uyducu

Kayseri Talas Uyducu

Kayseri Talas Uyducu İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 308 50 73
Telefon: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10
Adres: Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. No: 16 Kocasinan / Kayseri
E-Mail: bilgi@serefelektronik.net
En Yakın Kayseri Talas Uyducu Firması

Kayseri Talas Uyducu Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00

Kayseri Talas Uyducu Fiyatları

Kayseri Talas Uyducu fiyatları hakkında daha sağlam bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar durmadan değiştiği için burada yazılan bilgi ilerleyen tarihlerde geçerliliğini yitirebilir.

Kayseri Çanak Anten Kurulumu

Kayseri Talas Uyducu servisinin yanı sıra, Kayseri Çanak Anten Kurulumu hizmeti de sağlamaktayız. Belsin, İldem, Mimsin, Erkilet, Fevziçakmak, Alparslan, Düvenönü, Örnekevler, Gültepe, Yıldırım Beyazıt, Anayurt, Hürriyet gibi mahalleler ve Kocasinan, Talas, Melikgazi, Hacılar ilçeleri başta olmak üzere her yere servis ekibi yönlendiriyoruz.
Kayseri çanak anten kurulumu denince aklan gelen ilk firmanın Şeref Elektroni olması, uzun yıllardır bu hizmeti alnımızın akıyla veriyor oluşumuzdan kaynaklanıyor. Sokaklarda gezerken takılı çanak antenlere bakarsanız, çoğunun üzerinde Şeref Elektronik logosu görebilirsiniz.

Kayseri Uydu tamircisi

Kayseri uydu tamircisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Her türlü arıza ve problem için çalışma saatleri içerisinde bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Söz konusu arızanın giderimi için size yardımcı oluruz.
Kayseri Tv Servisi
Kayseri Tv Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Her türlü arıza ve problem için çalışma saatleri içerisinde bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Televizyon arızasını aynı gün içerisinde tamir ediyor ve teslim ediyoruz.
Kayseri Uyducu
Uydu alıcınız bozulduysa bunun birkaç sebebi olabilir. İklim koşullarından ötürü çanak anteninizin yönü kaymış olabilir. Kablolarda yıpranma veya kopma olmuş olabilir. Bu tür arızaların tespiti için gerekli alet edevata sahip ekiplerimiz, Kayseri uyducu olarak, sorununuzu en kısa sürede çözerler.

Blog Gönderileri

Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım Merich
phone-handset