Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi

4 Mayıs 2018

Hacılar ilçesi, Kayseri'nin güzide ilçelerinden bir tanesidir. Şeref Elektronik olarak Kayseri'de hizmet verdiğimiz diğer ilçelerden bir tanesi olan Hacılar ilçesi, şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde servis ekiplerimiz çok kısa süre içerinde Hacılar ilçesinde ikamet eden halkımızın adresine ulaşarak televizyon kurulumu veya televizyon tamiri, arıza giderimi gibi işlemleri tamamlarlar.

Bizi arayıp arıza kaydı bıraktıktan sonra servis ekiplerimizin bir tanesini bulunduğunuz adrese yönlendiririz. Size ulaşmaları en geç bir saat sürer. Televizyon kurulumu, duvara monte edilmesi gibi işlemler 15-20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Televizyonunuzda arıza varsa şayet, arızanın durumuna göre, tamirat işlemi evinizde veya şehir merkezinde bulunan iş yerimizde yapılır. Evinizde yapılan tamirat işlemleri büyük titizlikle ve etrafa zarar vermeden yapılır. İş yerimizde yapılması gereken tamiratlar ise aynı gün içerisinde bitirilerek televizyonunuz tekrar adresinize teslim edilir.

Şeref elektronik olarak yapmış olduğumuz tamiratlarda orijinal yedek parça kullanıyoruz. Vestel, Regal, Axen, Sunny, Hi-Level, Lg, Grundig, Seg, Philips, Samsung gibi markalar başta olmak üzere, bütün markalara ait televizyonların tamir hizmetini vermekteyiz.

LCD Tv tamiri, LED Tv tamiri, Plazma Tv tamiri ve Tüplü Tv tamiri alanında uzman ekiplerimiz gereken bütün desteği vermektedir.

Hacılar ilçesinde Televizyon Tamir Servisi hizmeti verdiğimiz mahalleler:

Akdam Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Akyazı Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Aşağı Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Beğendik Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Erciyes Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Hürmetci Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Karpuzsekisi Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Orta Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Sakarçiftliği Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Yediağaç Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Yeni Mahallesi Televizyon Tamir Servisi
Yukarı Mahallesi Televizyon Tamir Servisi

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 308 50 73
Telefon: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10
Adres: Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. No: 16 Kocasinan / Kayseri
E-Mail: bilgi@serefelektronik.net
En Yakın Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi Firması

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi Fiyatları

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi fiyatları hakkında daha sağlam bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar durmadan değiştiği için burada yazılan bilgi ilerleyen tarihlerde geçerliliğini yitirebilir.

Kayseri Çanak Anten Kurulumu

Kayseri Hacılar Televizyon Tamir Servisi servisinin yanı sıra, Kayseri Çanak Anten Kurulumu hizmeti de sağlamaktayız. Belsin, İldem, Mimsin, Erkilet, Fevziçakmak, Alparslan, Düvenönü, Örnekevler, Gültepe, Yıldırım Beyazıt, Anayurt, Hürriyet gibi mahalleler ve Kocasinan, Talas, Melikgazi, Hacılar ilçeleri başta olmak üzere her yere servis ekibi yönlendiriyoruz.
Kayseri çanak anten kurulumu denince aklan gelen ilk firmanın Şeref Elektroni olması, uzun yıllardır bu hizmeti alnımızın akıyla veriyor oluşumuzdan kaynaklanıyor. Sokaklarda gezerken takılı çanak antenlere bakarsanız, çoğunun üzerinde Şeref Elektronik logosu görebilirsiniz.

Kayseri Uydu tamircisi

Kayseri uydu tamircisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Her türlü arıza ve problem için çalışma saatleri içerisinde bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Söz konusu arızanın giderimi için size yardımcı oluruz.
Kayseri Tv Servisi
Kayseri Tv Servisi olarak size bir telefon kadar yakınız. Her türlü arıza ve problem için çalışma saatleri içerisinde bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Televizyon arızasını aynı gün içerisinde tamir ediyor ve teslim ediyoruz.
Kayseri Uyducu
Uydu alıcınız bozulduysa bunun birkaç sebebi olabilir. İklim koşullarından ötürü çanak anteninizin yönü kaymış olabilir. Kablolarda yıpranma veya kopma olmuş olabilir. Bu tür arızaların tespiti için gerekli alet edevata sahip ekiplerimiz, Kayseri uyducu olarak, sorununuzu en kısa sürede çözerler.

Blog Gönderileri

Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım Merich
phone-handset