Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Kayseri LCD Tv Servisi

2 Aralık 2017
Kayseri LCD Tv servisi, LCD televizyonlarınızda meydana gelen problemin ortadan kaldırılması için gerekli olan hizmetleri ifade etmektedir. Bu doğrultuda LCD televizyona sahipseniz ve televizyonunuzda çeşitli problemler meydana geliyorsa yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz ile ilgili en profesyonel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bilindiği üzere televizyon, artık hemen herkesin evinde bulunan ve sık sık tercih edilen elektronik cihazlardan bir tanesidir. Bu nedenle televizyonlarda sık sık arızalanmaların meydana gelmesi de kaçınılmazdır. Ancak söz konusu arızaların en iyi şekilde çözüme kavuşturulması için bu alanda uzman ve profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren bir firma olan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede LCD televizyonlarınızda meydana gelen her türlü sorunun kökten halledilmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel LCD Tv Servisi

Televizyonlarda genel olarak 4 adet çıkış devresi yer almaktadır. Bu devreler yapay saptırma, ses çıkışı, video çıkışı ve düşey saptırma şeklindedir. Sesin yanı sıra diğer tüm çıkışların görüntü ile ilgili olduğunu ifade etmemiz mümkündür. Bu noktada televizyonunuz ile ilgili oluşabilecek çoğu problem görüntü kaynaklıdır.

Televizyon tamiri hizmeti diğer elektronik cihazlara nazaran daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Düşey ya da yatay taramaların normal seviyede olması durumda 18 kv’luk ve 20 kv’luk gerilim resim tüpüne aktarılması ile aydınlanan raster problemi meydana gelmektedir. Bu kapsamda televizyonlarda genel arıza tespiti sırasında görüntünün ya da sesin hangi kaynaktan geldiğinin bulunması gerekmektedir.

En Kaliteli Tamir Hizmetleri

Televizyonlarda meydana gelen arızaların çözümü son derece önemlidir. Bireyler televizyonlarında oluşan çeşitli arızaların çözümü için firmamızdan profesyonel bir destek almalıdır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve kusursuz hizmetleri sunan firmamız sayesinde en iyi hizmetlere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmektir. Hadi, kusursuz hizmetler ve mükemmel bir deneyim için hemen harekete geçin. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizi arayabilir ve hizmetlerimiz ile ilgili kusursuz bir şekilde bilgi alabilirsiniz. 

Kayseri LCD Tv Servisi İletişim Bilgileri

Telefon: 0532 308 50 73
Telefon: 0352 222 22 10
Fax: 0352 222 22 10
En Yakın Kayseri LCD Tv Servisi Adresi
Adres: Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad. No: 16 Kocasinan / Kayseri
E-Mail: bilgi@serefelektronik.net

Kayseri LCD Tv Servisi Çalışma Saatleri

Pazartesi 07:30 - 21:00
Salı 07:30 - 21:00
Çarşamba 07:30 - 21:00
Perşembe 07:30 - 21:00
Cuma 07:30 - 21:00
Cumartesi 07:30 - 21:00
Pazar 08:00 - 20:00

Kayseri LCD Tv Servisi Fiyatları

Kayseri LCD Tv Servisi fiyatları hakkında daha sağlam bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar durmadan değiştiği için burada yazılan bilgi ilerleyen tarihlerde geçerliliğini yitirebilir.

LCD LED Tv Tamiri

Kayseri LCD Tv Servisi olmakla birlikte, LCD ve LED tv tamiri hizmetimiz de kesintisiz devam etmektedir. Her marka televizyon için teknik servis hizmeti veriyoruz.

Uydu Tamircisi ve Uyducu

Uydu tamircisi veya uyducu servisine ihtiyacınız varsa size yardımcı olabiliriz. Kaliteli ve uygun fiyatlı uydu alıcısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Full HD veya 4k uydu alıcısı çeşitlerimiz en 2 yıl garantilidir. Ve en çok rağbet gören uydu alıcılarıdır.

Uydu Tamircisi ve Uyducu

Uydu tamircisi veya uyducu servisine ihtiyacınız varsa size yardımcı olabiliriz. Kaliteli ve uygun fiyatlı uydu alıcısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Full HD veya 4k uydu alıcısı çeşitlerimiz en 2 yıl garantilidir. Ve en çok rağbet gören uydu alıcılarıdır.

Kayseri Çanak Anten Kurulumu

Çanak anten kurulumu ve montajını 15-20 dakika içerisinde tamamlamaktayız. Kayseri'nin her yerine servis ekibi gönderiyoruz. En uygun fiyatlarla, parça ve işçilik garantili çanak anten kurulumu.

Kayseri Tv Servisi

Şeref Elektronik olarak Vestel tv servisi, LG tv servisi, Regal Tv servisi, Seg Tv servisi, Axen Tv servisi, Sunny Tv servisi, Hi-Level Tv servisi hizmetlerini kesintisiz vermeye devam ediyoruz. Ses var görüntü yok, anakart arızaları, besleme kartı arızaları, led değişimi gibi her türlü arızaya anında çözüm. Her marka tv kurulumu ve kanal ayarı yaparız.

Kayseri LCD Tv Servisi Hakkında Yapılan Yorumlar

Blog Gönderileri

Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım Merich
phone-handset