Tıkla Ara
Whatsapp Destek
Kayseri'nin Gözdesi
Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd. No:16 Kocasinan / Kayseri
Çalışma Saatleri: Her Gün 07:30 - 21:00

Hakkımızda

01.01.1991 tarihinde iş yerimizin kirasını borç alarak iş hayatına başladık. Kırık dökük masayla ve iki tane sandalyeyle başladığımız televizyon tamiri ve çanak montajı serüveninde, şu an Kayseri'nin en tanınan tv tamircisi ve uydu tamircisi olmuş bulunmaktayız. Amacımız her zaman %100 müşteri memniyeti sağlamak olmuştur. Hep dürüst, düzenli, dakik, randevuya riayet ederek, Pazar günleri de dahil istirahat etmeden, müşteriye kendimizi adadık.
Bizim için, müşteri memnuniyeti her zaman birinci planda oldu. Yaptığımız televizyon tamirlerinde ve çanak anten, uydu anteni satışlarında müşteriyi incitmeden, kolay cihaz değişimi ve cihaz iadesi konularında kesinlikle müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Yaptığımız televizyonları garantili bir şekilde yaptık ve yaptığımız işin de arkasında durduk.

1999 yılının Temmuz ayı itibariyle Vestel, Regal ve Seg yetkili servisliğini alarak, iş hayatımızda yeni bir dönem başlattık. 13 adet araç ve 33 personel ile işimizi hızlı ve seri bir şekilde geliştirdik. Aylık ortalama 2500-3000 müşteriye hizmet verdik, ve bu müşterilerimizin takdirini kazandığımıza inanıyoruz.

2010 yılının Nisan ayı itibariyle Vestel tarafından Örnek Yetkili servis olarak seçilmenin gururunu yaşadık. 400 metrekare iş yerimizde Türkiye’de bir ilke imza attık; açmış olduğumuz dershane ve toplantı salonumuzda, bütün personelimize sürekli olarak eğitim verdik.

2011 yılı itibariyle Vestel ile yollarımızı ayırdık ve yılların bize getirdiği tecrübe ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, televizyon tamiri ve çanak anten satışı/kurulumu hizmetlerimize devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bize bir “alo” demeniz yeterli.

Neden Şeref Elektronik?

> Randevuya zamanında riayet ediyoruz.
> İşimizi dürüst yapıyor ve müşteriden bir şey saklamıyor, her konuda bilgilendiriyoruz.
> Firmamızın atölye bölümü ve yaptığımız işler, müşteriler tarafından görülebilir bir durumdadır.
> Mümkün olduğunda 1 saat içerisinde, diğer durumlarda ise aynı gün içerisinde TV tamirini yapıyor ve teslim ediyoruz.
> Sözde değil, gerçekten yaptığımız işin arkasında duruyor ve garantili hizmet veriyoruz.
> Müşterinin işten anlamıyor diyerek, sizlerin güvenine ihanet etmiyoruz
> Pazar günleri de dahil olmak üzere, 7/24 müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz.
> Hayat felsefemiz: “Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste”
Kayseri’nin gözdesi Şeref Elektronik olarak, televizyon tamir servisi, tv tamircisi, uydu tamircisi, çanak anten servisi, uydu alıcısı sevisi, çanak anten kurulumu, kayseri uyducu, LCD tv tamiri, LED tv tamiri, çanak anten satışı, uydu cihazı satışı, gibi alanlarda pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz.

Hizmet bölgeleri olarak Kayseri geneli, İldem, Talas, Erkilet, Mimsin, Belsin, Alpaslan, Kılıçarslan, Hacılar, Hisarcık, Fevziçakmak, Yeşil Mahalle, Melikgazi, Kocasinan, Mimarsinan, Gültepe, Erciyesevler, Yıldızevler, Hürriyet, Uğurevler, OSB, Ambar bölgeleri başta olmak üzer; çanak anten kurulumu, çanak anten satışı, çanak anten montajı, uydu cihazı tamiri, uydu cihazı satışı, LNB çeşitleri, Vestel tv servisi, LG tv servisi, Sunny tv servisi, Axen tv servisi, Philips tv servisi olarak hizmet veriyoruz.
Not: Firmamız, sitede bahsi geçen bütün markalarda "Özel Servis" olarak faaliyet göstermektedir. Yetkili servis değildir.
© 2017 Şeref Elektronik. Her Hakkı Saklıdır
Web Tasarım Merich
phone-handset